Головна

Структура / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ КАФЕДРИ / УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ДУіМС В ПУБЛІЧНІЙ ЛЕКЦІЇ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ МАРІАНИ МАЦЦУКАТО

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ДУіМС В ПУБЛІЧНІЙ ЛЕКЦІЇ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ МАРІАНИ МАЦЦУКАТО

17 жовтня 2023 року д. держ. упр., професор Вікторія ФІЛІППОВА разом зі студентами другого і третього рівнів вищої освіти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування взяли участь у публічній лекції на тему «Directing Inclusive and Sustainable Growth: A Mission-Oriented Approach (A Discussion on Opportunities for Ukraine)», яку провела Mariana Mazzucato (Маріана Маццукато) – професорка Університетського коледжу Лондона (UCL), директорка-засновниця Інституту інновацій та громадських цілей UCL (IIPP), доктор філософії, авторка книг «Підприємницька держава», «Цінність усього», «Місія економіки» та «Велика афера».

Під час лекції Маріана Маццукато довела, що незважаючи на несправедливу війну, що триває проти України, і сьогодні країна має можливість розглянути можливості для відновлення та реконструкції своєї економіки. Професорка UCL наголосила, що українському суспільству потрібно переосмислити можливості та роль уряду в економіці та суспільстві, і, перш за все, відновити розуміння суспільної мети. Надихаючись програмами президента Кеннеді, які успішно координували державний і приватний сектори, щоб доставити людину на Місяць, дослідниця закликала до формування в українського суспільства такого ж рівня сміливості та експериментів у вирішенні найбільших соціальних і політичних питань сьогодення. Пані Маріанна наголосила на можливості використання потенціалу промислової стратегії для спрямування інвестицій та інновацій на досягнення інклюзивного та сталого зростання.

Для студентів та аспірантів кафедри відвідувана лекція стала додатковою можливістю ознайомитися з представниками світової наукової школи, отримати нову інформацію для досліджень та здобути нові знання про сучасні напрямки інклюзивного та сталого зростання України з позиції місійно-орієнтованого підходу.