З 6 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 17 березня.

Шановні абітурієнти!

Сьогодні перед вами постає дуже складне завдання – обрати майбутню професію. Цей вибір непростий і дуже відповідальний. Від вас залежить майбутній життєвий шлях, добробут і благополуччя вашої родини! Як відомо, професійна кар'єра розпочинається саме з вибору вищого навчального закладу. Впевнений ви вже змогли оцінити високий рівень нашого університету.

Професорсько- викладацький склад ХНТУ щиро запрошує на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в своєму житті. В університеті створені всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, фізичного і духовного розвитку.

Вибір за вами!

Зробіть його за допомогою Херсонського національного технічного університету!

З повагою,

Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 

Оголошення!

 

28.03.2017

Пройшов перший тур ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

24-25 березня 2017р. на базі кафедри технічної кібернетики Херсонського національного технічного університету в лабораторії «Мікропроцесорної техніки» (ауд. 307, навчальний корпус 3) пройшов перший тур ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем», який проводиться у заочній формі (через Інтернет).

27.03.2017

Семінар з міжнародних освітніх студентських програм

Запрошуємо старост 1-3 курсів та інших зацікавлених осіб прийняти участь у семінарі.

27.03.2017

Шановні молоді вчені та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у загальноукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції студентів і молодих вчених «Аналіз стану системи управління фінансовою забезпеченістю суб’єктів господарювання регіону» яка відбудеться 21-22 квітня 2017 року у Херсонському національному технічному університеті.

23.03.2017

Студентка групи 5Ем стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка магістратури факультету економіки Тябус Ганна Андріївна, яка навчається за спеціальністю «Економіка» спеціалізації «Економіка підприємства», виборола перемогу у другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка транспорту та зв'язків», зайнявши третє місце. Конкурс відбувся 10 березня в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

21.03.2017

Акцію "Квітка життя" завершено. Дякуємо учасникам!

У ХНТУ завершено акцію "Квітка життя". Квіти передані до Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

20.03.2017

Вітаємо шановного ректора ХНТУ Бардачова Юрія Миколайовича з 21-ою річницею на посаді!

Бажаємо Вам, Вельмишановний Юрію Миколайовичу, щоб Ваша повсякденна нелегка праця на цій відповідальній посаді була щедрою на нові ідеї та мудрі й далекоглядні рішення, що допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани.