ШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Сьогодні Ви стоїте на порозі вирішення доленосного питання де і як здобути високоякісну вищу освіту, адже від правильності вибору залежить Ваше майбутнє.

Херсонський національний технічний університет має славну історію, яскраве сьогодення і впевнене майбутнє.
ХНТУ – це потужний навчально - науковий комплекс з довготривалими традиціями, потужними науковими школами та інноваційними технологіями навчання.

Університет на сучасному рівні реалізує програми підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, виконує науково-дослідницькі роботи для підприємств і організацій галузей машинобудування, текстильної, харчової та легкої промисловості, технічної і економічної кібернетики, електроніки, менеджменту, економіки, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії тощо.

В університеті створено всі умови для успішного навчання, академічної мобільності студентів, професійного самовдосконалення, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.
ХНТУ- це шлях до успіху, кар'єрного росту і гарантованого майбутнього!
Запрошуємо на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в своєму житті.

Приєднуйтеся до нашої дружньої університетської родини!

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 

Оголошення!

 
 

23.03.2018

Увага! 26-27 березня відбудеться дводенний семінар «Дні німецької мови. Херсон 2018»

26-27 березня 2018 р. кафедрою ТПГП спільно з німецькою службою академічного обміну (DAAD) проводиться дводенний семінар «Дні німецької мови. Херсон 2018». Офіційне відкриття заходу об 11 год., ауд. 223 (1).

21.03.2018

Представництво ЄС оголошує набір на EU Study Days!!!

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2018 році:

20.03.2018

22 роки на посаді ректора

Науково-педагогічний і студентський колектив ХНТУ щиро вітає Бардачова Юрія Миколайовича з річницею на посаді.

19.03.2018

Круглий стіл: «Від України 2030 до регіональних стратегій»

Кафедра економіки і підприємництва Херсонського національного технічного університету спільно з Аналітичною платформою стратегічних комунікацій 4 квітня 2018 року проводить Круглий стіл на тему: «Від України 2030 до регіональних стратегій». Місце проведення – 223 ауд. І корпусу Херсонського національного технічного університету за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 24. Час проведення – 11.00-13.00

19.03.2018

Весна прийшла – весні дорогу!

14 березня 2018 року у Херсонському національному технічному університеті було організовано святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

19.03.2018

Зустріч німецької делегації в ХНТУ

14 березня 2018 р. до Херсонського національного технічного університету в черговий раз з робочим візитом завітала німецька делегація у складі голови асоціації підприємців Берліна Райнера Шамбергера, професора Зіберта та керівника фірми «GmbH Ziel» Бенжаміна Фрідріха Шааршмідта.