ПРОЄКТ «НЕСКОРЕНІ ДІТИ ХЕРСОНЩИНИ. ВІДНОВЛЕННЯ»

13-14 січня 2024 року у місті Хмельницькому стартував проєкт «Нескорені діти Херсонщини. Відновлення». Херсонський національний технічний університет і Херсонська обласна військова адміністрація стали співорганізаторами проєкту, який був розроблений учасниками програми Міжнародного республіканського інституту (USAID) «Академія політичного лідерства». Тренерами проєкту стали Олег ПОЛОВЦЕВ - доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, Олена ЗУБАЛЬ - студентка 2 курсу спеціальності 281 Публічне управління і адмінстрування ХНТУ, Олег АКІМЧЕНКОВ - магістр публічного управління та адміністрування, випускник кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ.

Незважаючи на складні умови, представники кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету окрім основного профілю своєї діяльності реалізують свою громадянську місію перед Херсонською громадою через започаткування і реалізацію нових необхідних для країни і регіону форм і напрямків роботи. Саме для виконання цих завдань Херсонський національний технічний університет і Херсонська обласна військова адміністрація стали співорганізаторами проєкту «Нескорені діти Херсонщини. Відновлення».

Проєкт був розроблений молодими херсонцями, учасниками програми Міжнародного республіканського інституту (USAID) «Академія політичного лідерства». Ректор Херсонського національного технічного університету Олена Чепелюк та заступник голови Херсонської обласної військової адміністрації Володимир Клюцевський брали безпосередню участь в реалізації проєкту. Проєкт має на меті навчання юнаків і дівчат херсонської громади, які змушені були виїхати до різних регіонів України та закордону, основам участі у громадському житті та включення їх в процеси післявоєнного відновлення Херсонщини; формування молодої, прогресивної місцевої та регіональної еліти, здатної в майбутньому успішно відновлювати і реформувати країну, свій регіон, свій населений пункт.

Першим місцем, де було реалізовано проєкт, стало м. Хмельницький. Два дні, 13-14 січня 2024 року, інтенсивних тренінгів, практичних занять, презентацій були спрямовані на ознайомлення юнаків і дівчат з наявними проблемами відновлення херсонської громади та адаптацію їх до післявоєнного життя.

Тренерську роботу в проєкті здійснювали доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, експерт Міжнародного республіканського інституту (USAID) Олег Половцев та студентка кафедри державного управління та місцевого самоврядування, член Студентського парламенту Херсонського національного технічного університету, випускниця програм «Школа молодого політика» і «Академія політичного лідерства» Міжнародного республіканського інституту (USAID) Олена Зубаль.