Головна

Наука / Структурні підрозділи / Відділ з навчально-наукової роботи і міжнародної діяльності / Erasmus+ / Erasmus+ / Тренінг «Творче мислення, цифрові бізнес-рішення та залучення інвестицій» для викладачів та співробітників університету

Тренінг «Творче мислення, цифрові бізнес-рішення та залучення інвестицій» для викладачів та співробітників університету

4-5 травня 2017 року в Херсонському національному технічному університеті відбувся тренінг «Творче мислення, цифрові бізнес-рішення та залучення інвестицій».

Участь у дводенних тренінгах взяли 18 викладачів та співробітників кафедр «Менеджменту та маркетингу», «Дизайну», «Вищої математики та математичного моделювання», «Інформаційних технологій», «Інформатики і комп’ютерних наук» та «Технічної кібернетики» ХНТУ, а також представники центру зайнятості.

Цикл тренінгів вступним словом відкрила к.т.н. доцент Маломуж Т.В.

Тренінг розпочався з доповіді д.т.н. професора Шерстюка В.Г. «Творче мислення, креативність та активне навчання».

Учасники тренінгу пройшли тест Торренса на креативність, вивчали організацію творчого процесу, інновації, методи активації креативності, моделі творчого мислення, особливості застосування методів активне навчання. Крім того, учасники вирішувати прості завдання на пошук креативного рішення.

Далі учасникам було запропоновано майстер-клас к.е.н., асистента Жосан Г.В. та асистента Швець О.О. на тему «Методи розвитку креативного мислення».

- використовуючи метод мозкового штурму,створювали свій інноваційний продукт;

- за допомогою Маневру Метта визначили властивості свого продукту і його можливі зміни;

- застосували на практиці метод «шести капелюхів» для оцінки свого продукту.

На другий день учасники ознайомилися з доповіддю «Сучасні методи залучення інвестицій» під керівництвом к.е.н., асистента Жосан Г.В. та асистента Швець О.О., які досить детально висвітлили шляхи знаходження інвесторів. На практичній частині тренінгу учасники будували мапу інвестиційного проекту для свого продукту за запропонованою тренерами авторською методикою.

У другій частині тренінгу к.т.н. доцент Жарікова М.В. провела майстер-клас на тему «Застосування Scamper-методу генерації нових ідей». Учасники ознайомилися з особливостями дивергентного мислення, застосували прийоми та інструменти методу Scamper для винаходження альтернативних способів застосування своїх інноваційних продуктів.

Команда тренерів дякує всім учасникам за активність і дружню інтелектуальну атмосферу, та висловлює сподівання, що отримані під час тренінгу вміння й навички допоможуть вчити студентів креативності, інноваційних підходів, застосовуючи активні методи навчання.