Новини

IV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

21 квітня 2017 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Організаційно-правові аспекти публічного управління в Україні».

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕРЖАВНОГО АРХІВУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20 квітня 2017 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Херсонської області.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР У НАЦДЕРЖСЛУЖБІ

13 квітня 2017 року у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування відбувся навчально-методичний семінар щодо організації проведення атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою, організований Національним агентством України з питань державної служби.

СЕМІНАР З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТНИМ ЦИКЛОМ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКСПЕРТІВ U-LEAD

3-7 квітня 2017 року в Києві у рамках Програми «U-LEAD з Європою» (Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку) відбувся другий навчальний семінар програми, на цей раз пов’язаний з питаннями управління проектним циклом та оцінки і моніторингу проектів.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ»ФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ У ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ»

4-6 квітня 2017 року в м. Києві на базі Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу відбувся перший етап семінару-тренінгу для представників вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на тему: «Формування громадянських компетентностей у державних службовців».

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНИХ ТА ВІДПОВІДНИХ МІСЦЕВИХ ЖИТЛОВИХ ПРОГРАМ НА ХЕРСОНЩИНІ»

22 березня 2017 року в Херсонській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Реалізація державних та відповідних місцевих житлових програм на Херсонщині», у роботі якого взяв участь і виступив завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України І.П.Лопушинский.

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

24 березня 2017 року в Головному управлінні Державної фіскальної служби в Херсонській області відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВІДКРИТИХ БЮДЖЕТІВ ШКІЛ

23 березня 2017 року при управління освіти Херсонської міської ради відбулося засідання робочої групи щодо впровадження платформи прозорих бюджетів у навчальних закладах міста.

СЕМІНАР З ПИТАНЬ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКСПЕРТІВ U-LEAD

13-17 березня в Києві в рамках Програми «U-LEAD з Європою» (Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку) відбувся навчальний семінар з питань стратегічного планування регіонального та місцевого розвитку для експертів з регіонального розвитку.

XXI (ПОЗАЧЕРГОВА) КОНФЕРЕНЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТСОУ

10 березня 2017 року в м. Херсон відбулася ХХІ (позачергова) конференція Херсонської обласної організації Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). На Форумі були присутніми 40 делегатів із 50 обраних від первинних організацій Херсонщини.

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ: НАУКА, ОСВІТА, ПРАКТИКА»

22-23 лютого 2017 року на базі Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика».

НА ХЕРСОНЩИНІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ ВІДЗНАЧИЛИ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

21 лютого 2017року в Херсонській облдержадміністрації зібралися освітяни, науковці, представники влади, письменники, студенти, журналісти, щоб обговорити проблеми збереження рідних мов в іншомовному оточенні. Круглий стіл, ініційований облдержадміністрацією, відбувся у Міжнародний день рідної мови, який з 2000 року відзначають у всьому світі з ініціативи ЮНЕСКО, щоб сприяти захисту і збереженню всіх мов народів світу.

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ГОЛІВ ОСББ М. ХЕРСОНА

20 лютого на базі Херсонської міської ради відбувся семінар-навчання голів об’єднань багатоквартирних будинків м. Херсона на тему: «Бюджет м. Херсона -2017». У Заході взяло участь близько 50 осіб.

XVII МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

18 лютого 2017 року, напередодні Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого, на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради відбувся IV (Всеукраїнський) етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ПРАКТИКУМ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА "СТАНОВЛЕННЯ І ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ: КАДРОВІ ПИТАННЯ"

16 лютого 2017 року на базі Каховської міської ради Херсонської області відбувся практикум із застосування законодавства "Становлення і організація діяльності органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади: кадрові питання".