Новини

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

23 червня 2017 року в Херсонській обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди святкування в Україні Дня державної служби.

Cемінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

15 червня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Білозерській районній державній адміністрації відбувся перший серед низки семінарів з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ІІ-Й ТУР ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

14 червня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій відбувся другий (обласний) тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

ЗУСТРІЧ В ХНТУ З ГОЛОВОЮ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ В.М.МАНГЕРОМ

14 червня 2017 року в Херсонському національному технічному університету під час засідання ректорату відбулася зустріч з головою Херсонської обласної ради В.М.Мангером.

НАРАДА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

07 червня 2017 року в Херсонській обласній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ: ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ, СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ТА ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ»

26 травня 2017 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Публічне управління: ціннісні орієнтири, стандарти якості та оцінка ефективності».

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПОСЛУГ ЖКГ ТА ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

22 травня 2017 року у великій залі Херсонської міської ради відбулися громадські слухання щодо обговорення проектів регуляторних актів, а саме: рішення Херсонської міської ради «Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах, та визначення послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги» та рішення Херсонської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні».

НАВЧАННЯ КЕРІВНИКІВ СЛУЖБ ПЕРСОНАЛУ

22 травня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося навчання керівників служб персоналу структурних підрозділів обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій.

МІЖВИШІВСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «РОЛЬ НАУКИ У РОЗВИКУ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ»

17 травня 2017 року, напередодні відзначення в Україні Дня науки, на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся міжвишівський круглий стіл «Роль науки у розвитку сучасної освіти України».

ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

У Херсоні, на вулиці Перекопській, 19, відтепер розташовується Херсонський регіональний Центр розвитку місцевого самоврядування, офіційне відкриття якого відбулося 12 травня 2017 року. Доценти кафедри державного управління і місцевого самоврядування Оленковська Л.П. та Дурман М.О. узяли участь у цьому заході, що проводився в рамках програми U-LEAD (за сприяння Deutshe Gesellshaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

16-а СЕСІЯ ПОСТІЙНОГО ФОРУМУ З ПИТАНЬ КОРІННИХ НАРОДІВ (ПФКН) ООН

Упродовж 24 квітня – 5 травня 2017 року к.держ.упр., доцент, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету Топалова Ельзара Халілівна взяла участь у роботі 16-ї сесії Постійного форуму з питань корінних народів (ПФКН) ООН, що проходила в Палаці націй (Нью-Йорк).

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ РЕФОРМУВАННЯ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

12 травня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся міжвишівський науково-практичний семінар з реалізації пріоритетних напрямів реформування публічного управління та адміністрування.

ПЕРШИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ»

04 травня 2017 року в комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся перший випуск магістрів за спеціальністю «Управління навчальними закладами».

ВІТАЄМО!

Цими днями вийшла друком колективна монографія «Актуальні проблеми управління закладами освіти» (Херсон: КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», 2017. – 235 с.) за ред. д.пед.н., професорів Кузьменка В.В. та Слюсаренко Н.В.

ВІТАЄМО!

Лопушинського Івана Петровича