Новини

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНИХ ТА ВІДПОВІДНИХ МІСЦЕВИХ ЖИТЛОВИХ ПРОГРАМ НА ХЕРСОНЩИНІ»

22 березня 2017 року в Херсонській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Реалізація державних та відповідних місцевих житлових програм на Херсонщині», у роботі якого взяв участь і виступив завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України І.П.Лопушинский.

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

24 березня 2017 року в Головному управлінні Державної фіскальної служби в Херсонській області відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВІДКРИТИХ БЮДЖЕТІВ ШКІЛ

23 березня 2017 року при управління освіти Херсонської міської ради відбулося засідання робочої групи щодо впровадження платформи прозорих бюджетів у навчальних закладах міста.

СЕМІНАР З ПИТАНЬ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКСПЕРТІВ U-LEAD

13-17 березня в Києві в рамках Програми «U-LEAD з Європою» (Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку) відбувся навчальний семінар з питань стратегічного планування регіонального та місцевого розвитку для експертів з регіонального розвитку.

XXI (ПОЗАЧЕРГОВА) КОНФЕРЕНЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТСОУ

10 березня 2017 року в м. Херсон відбулася ХХІ (позачергова) конференція Херсонської обласної організації Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). На Форумі були присутніми 40 делегатів із 50 обраних від первинних організацій Херсонщини.

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ: НАУКА, ОСВІТА, ПРАКТИКА»

22-23 лютого 2017 року на базі Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика».

НА ХЕРСОНЩИНІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ ВІДЗНАЧИЛИ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

21 лютого 2017року в Херсонській облдержадміністрації зібралися освітяни, науковці, представники влади, письменники, студенти, журналісти, щоб обговорити проблеми збереження рідних мов в іншомовному оточенні. Круглий стіл, ініційований облдержадміністрацією, відбувся у Міжнародний день рідної мови, який з 2000 року відзначають у всьому світі з ініціативи ЮНЕСКО, щоб сприяти захисту і збереженню всіх мов народів світу.

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ГОЛІВ ОСББ М. ХЕРСОНА

20 лютого на базі Херсонської міської ради відбувся семінар-навчання голів об’єднань багатоквартирних будинків м. Херсона на тему: «Бюджет м. Херсона -2017». У Заході взяло участь близько 50 осіб.

XVII МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

18 лютого 2017 року, напередодні Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого, на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради відбувся IV (Всеукраїнський) етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ПРАКТИКУМ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА "СТАНОВЛЕННЯ І ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ: КАДРОВІ ПИТАННЯ"

16 лютого 2017 року на базі Каховської міської ради Херсонської області відбувся практикум із застосування законодавства "Становлення і організація діяльності органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади: кадрові питання".

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

15 лютого 2017 року в Херсоні на базі державних вищих навчальних закладів відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України. На розгляд та оцінку журі 36 об’єднаних наукових секцій було подано близько 280 науково-дослідницьких робіт школярів – членів та кандидатів в члени Малої академії наук України.

ПЕРЕБУВАННЯ ПРОФ. ЛОПУШИНСЬКОГО І.П. У НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ (М. ХАРКІВ)

09 лютого 2017 року завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, д.держ.упр., професор, заслужений працівник освіти України І.П.Лопушинський перебував у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків), з яким ХНТУ 02 грудня 2014 року було укладено Угоду про співпрацю в справі підготовки кадрів публічних службовців.

ПЕРЕБУВАННЯ ПРОФ. ЛОПУШИНСЬКОГО І.П. В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕХНОЛОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

31 січня 2017 року завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету д.держ.упр., професор, заслужений працівник освіти України І.П.Лопушинський перебував у Чернігівському національному технологічному університеті, з яким ХНТУ 04 листопада 2014 року уклав угоду про співпрацю в справі підготовки кадрів публічних службовців.

РОБОЧА ЗУСТРІЧ У МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ НАЦДЕРЖСЛУЖБИ

27 січня 2017 року відбулася робоча зустріч заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі О.М.Янас та завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктора наук з державного управління, професора, заслуженого працівника освіти України І.П.Лопушинського.

ПІДПИСАНО ПЛАН СПІЛЬНИХ ЗАХОДІВ

27 січня 2017 року заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі О.М.Янас, директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, кандидат технічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України С.Г.Білорусов та завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України І.П.Лопушинський підписали План спільних заходів на 2017 рік.