Новини

В І Т А Є М О!

Оленковську Ларису Павлівну

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ЧОТИРИ РОКИ ОКУПАЦІЇ КРИМУ: НАСЛІДКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

27 лютого 2018 року професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, координатор магістратури публічного управління та адміністрування к.держ.упр., доцент Топалова Ельзара Халілівна взяла участь у роботі круглого столу на тему: «Чотири роки окупації Криму: наслідки та перспективи», що проходив в Інституті законодавства Верховної Ради України (м. Київ).

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ЕТАП XVIII МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

17 лютого 2018 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся фінальний – загальнонаціональний етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

7 лютого 2018 року в Херсоні на базі низки державних вищих навчальних закладів відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Випуск магістрів за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форм навчання

06 лютого 2018 року в Херсонському національному технічному університеті відбувся перший випуск магістрів за новою спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форм навчання.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 074 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

22-23 грудня 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування Херсонського національного технічного університету відбувся захист дипломних магістерських робіт слухачами денної форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування».

СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

21 грудня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства України з питань державної служби та Херсонської обласної державної адміністрації в Олешківський районній державній адміністрації проведено семінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 074 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

18-20 грудня 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування Херсонського національного технічного університету відбувся захист дипломних магістерських робіт слухачами заочної форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування».

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

06 грудня 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування ХНТУ відбувся випускний комплексний екзамен за фахом для 22 слухачів спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.

У ХНТУ відбулася зустріч з представниками Міжнародного університету ВІЗІОН (Македонія)

24 листопада 2017 року до нашого університету з робочим візитом завітали представники Міжнародного університету ВІЗІОН (Македонія).

Семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

16 та 23 листопада 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Каховській районній державній адміністрації та Херсонській обласній державній адміністрації відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

01 листопада 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування ХНТУ відбувся випускний комплексний екзамен за фахом для 16 слухачів спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» денної форми навчання.

Семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

19 та 26 жовтня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Каланчацькій районній державній адміністрації та Херсонській ОДА відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ СТАТУСУ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД"

25 жовтня 2017 року в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбулася цікава розмова за круглим столом з обговорення законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання статусу депутатів місцевих рад", організована Фондом громади Херсона "Захист".

8-ма ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА ЩОДО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

20 жовтня 2017 року на базі кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету в дистанційному форматі відбулася 8-ма Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна політика щодо місцевого самоврядування: стан, проблеми та перспективи».