Новини

ПЕРЕБУВАННЯ ПОСТІЙНОГО ПРЕДСТАВНИКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ БОРИСА БАБІНА В ХНТУ

9 жовтня 2017 року Постійний представник Президента України в АР Крим Борис Бабін та його перший заступник Ізет Гданов відвідали Херсонський національний технічний університет, де зустрілися з керівництвом університету та студентами-кримцями.

ПЕРЕБУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 281 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» В ХЕРСОНСЬКІЙ ОДА

5 жовтня 2017 року студенти першого курсу Херсонського національного технічного університету, які навчаються за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію.

Семінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

21 та 28 вересня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Голопристанській районній державній адміністрації та Херсонській обласній державній адміністрації відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

АПАРАТНЕ НАВЧАННЯ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

18 вересня 2017 року в Херсонській обласній державній адміністрації відбулося чергове апаратне навчання на тему: «Тимбілдинг в органах публічної влади».

ПІДПИСАННЯ ПРОТОКОЛУ ПРО НАМІРИ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Цими днями в Києві було підписано Протокол про наміри, що засвідчив згоду Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, Міжнародного Фонду «Східна Європа», Херсонського національного технічного університету та Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій співпрацювати в рамках упровадження е-урядування та е-демократії в освітню діяльність задля усунення перешкод у доступі громадян до е-демократії, оволодіння навичками е-участі, формування мотивації до е-активності, поліпшення процесу підготовки студентів та публічних службовців.

СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ СЕКТОРАЛЬНОЇ БЮДЖЕТНОЇ ПІДТРИМКИ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ ЗА КОШТИ ЄС, ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТІВ ТА САМОСТІЙНИХ УПРАВЛІНЬ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДА

18 серпня 2017 року в Миколаєві у відокремленому підрозділі установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся семінар-тренінг, пов’язаний з питанням написання проектів регіонального розвитку в межах секторальної бюджетної підтримки, що фінансується за кошти ЄС.

ВИПУСК МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 8.15010002 «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА»

31 липня 2017 року в Херсонському національному технічному університеті відбувся випуск магістрів за спеціальністю 8.15010002 «Державна служба».

Семінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

20 та 27 липня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Бериславській районній державній адміністрації та Херсонській обласній державній адміністрації відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 8.15010002 «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА»

17-19 липня 2017 року на кафедрі державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету відбулася державна атестацію слухачів магістратури за спеціальністю 8.15010002 «Державна служба». Це сьомий і останній випуск у ХНТУ магістрів за означеною спеціальністю. Наступний випуск магістрів відбуватиметься вже за новою спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

В І Т А Є М О!

Лопушинського Івана Петровича

СЕМІНАР-СТАЖУВАННЯ «ГРОМАДСЬКА ШКОЛА ДІЄВИХ ПРАКТИК ЄС»

3-7 липня 2017 року в м. Дніпро пройшов семінар-стажування Громадської школи дієвих практик ЄС #CISEP.

ПУБЛІЧНА ЛЕКЦІЯ В КВНЗ «ХЕРСОНСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

30 червня 2017 року в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася публічна лекція доктора технічних наук, професора, дійсного члена (академіка) Української академії акмеології на тему: «Розвиток та вдосконалення особистості» («Гармонія людини в негармонійному світі на основі нових інформаційних технологій»).

ЩИРО ВІТАЄМО!

ЛОПУШИНСЬКОГО ІВАНА ПЕТРОВИЧА завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ОСНОВИ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ»

23 червня 2017 року відбувся навчальний семінар-практикум «Основи стратегічного планування» за підтримки програми «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку». Семінар проводився для голів, секретарів та головних бухгалтерів об’єднаних територіальних громад Миколаївської області.

КРУГЛИЙ СТІЛ «ФІНАНСУВАННЯ ПРОЕКТІВ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ: МЕТОДОЛОГІЯ ТА ПРОЦЕДУРИ»

26 червня 2017 року в Миколаївській облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Фінансування проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку: методологія та процедури».