Новини

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

06 грудня 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування ХНТУ відбувся випускний комплексний екзамен за фахом для 22 слухачів спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.

У ХНТУ відбулася зустріч з представниками Міжнародного університету ВІЗІОН (Македонія)

24 листопада 2017 року до нашого університету з робочим візитом завітали представники Міжнародного університету ВІЗІОН (Македонія).

Семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

16 та 23 листопада 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Каховській районній державній адміністрації та Херсонській обласній державній адміністрації відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

01 листопада 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування ХНТУ відбувся випускний комплексний екзамен за фахом для 16 слухачів спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» денної форми навчання.

Семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

19 та 26 жовтня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Каланчацькій районній державній адміністрації та Херсонській ОДА відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ СТАТУСУ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД"

25 жовтня 2017 року в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбулася цікава розмова за круглим столом з обговорення законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання статусу депутатів місцевих рад", організована Фондом громади Херсона "Захист".

8-ма ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА ЩОДО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

20 жовтня 2017 року на базі кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету в дистанційному форматі відбулася 8-ма Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна політика щодо місцевого самоврядування: стан, проблеми та перспективи».

СТАЖУВАННЯ CISEP

19 жовтня 2017 року закінчилося стажування в межах проекту CISEP – Civic School for Sound EU Practice – Громадська школа дієвих практик ЄС. Організатори школи – Інститут Європейської політики та ГО «Громадська палата України» – за сприяння Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини надали учасникам безліч можливостей для інтерактивного навчання: 3 модулі по 4 дні, 75 годин плідного спілкування з експертами та досвідченими, а, головне, проактивними колегами подарували нову якість знань за тематикою двосторонньої координації між Україною та ЄС у питанні імплементації Угоди про Асоціацію та Поглибленої та Всеохопної Зони Вільної Торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

ПЕРЕБУВАННЯ ПОСТІЙНОГО ПРЕДСТАВНИКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В АВТОНОМНІЙ РЕСПУБЛІЦІ КРИМ БОРИСА БАБІНА В ХНТУ

9 жовтня 2017 року Постійний представник Президента України в АР Крим Борис Бабін та його перший заступник Ізет Гданов відвідали Херсонський національний технічний університет, де зустрілися з керівництвом університету та студентами-кримцями.

ПЕРЕБУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 281 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» В ХЕРСОНСЬКІЙ ОДА

5 жовтня 2017 року студенти першого курсу Херсонського національного технічного університету, які навчаються за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію.

Семінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

21 та 28 вересня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Голопристанській районній державній адміністрації та Херсонській обласній державній адміністрації відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

АПАРАТНЕ НАВЧАННЯ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

18 вересня 2017 року в Херсонській обласній державній адміністрації відбулося чергове апаратне навчання на тему: «Тимбілдинг в органах публічної влади».

ПІДПИСАННЯ ПРОТОКОЛУ ПРО НАМІРИ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Цими днями в Києві було підписано Протокол про наміри, що засвідчив згоду Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, Міжнародного Фонду «Східна Європа», Херсонського національного технічного університету та Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій співпрацювати в рамках упровадження е-урядування та е-демократії в освітню діяльність задля усунення перешкод у доступі громадян до е-демократії, оволодіння навичками е-участі, формування мотивації до е-активності, поліпшення процесу підготовки студентів та публічних службовців.

СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ СЕКТОРАЛЬНОЇ БЮДЖЕТНОЇ ПІДТРИМКИ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ ЗА КОШТИ ЄС, ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТІВ ТА САМОСТІЙНИХ УПРАВЛІНЬ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДА

18 серпня 2017 року в Миколаєві у відокремленому підрозділі установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся семінар-тренінг, пов’язаний з питанням написання проектів регіонального розвитку в межах секторальної бюджетної підтримки, що фінансується за кошти ЄС.

ВИПУСК МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 8.15010002 «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА»

31 липня 2017 року в Херсонському національному технічному університеті відбувся випуск магістрів за спеціальністю 8.15010002 «Державна служба».