Новини

ВИПУСК МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 8.15010002 «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА»

31 липня 2017 року в Херсонському національному технічному університеті відбувся випуск магістрів за спеціальністю 8.15010002 «Державна служба».

Семінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

20 та 27 липня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Бериславській районній державній адміністрації та Херсонській обласній державній адміністрації відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 8.15010002 «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА»

17-19 липня 2017 року на кафедрі державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету відбулася державна атестацію слухачів магістратури за спеціальністю 8.15010002 «Державна служба». Це сьомий і останній випуск у ХНТУ магістрів за означеною спеціальністю. Наступний випуск магістрів відбуватиметься вже за новою спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

В І Т А Є М О!

Лопушинського Івана Петровича

СЕМІНАР-СТАЖУВАННЯ «ГРОМАДСЬКА ШКОЛА ДІЄВИХ ПРАКТИК ЄС»

3-7 липня 2017 року в м. Дніпро пройшов семінар-стажування Громадської школи дієвих практик ЄС #CISEP.

ПУБЛІЧНА ЛЕКЦІЯ В КВНЗ «ХЕРСОНСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

30 червня 2017 року в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася публічна лекція доктора технічних наук, професора, дійсного члена (академіка) Української академії акмеології на тему: «Розвиток та вдосконалення особистості» («Гармонія людини в негармонійному світі на основі нових інформаційних технологій»).

ЩИРО ВІТАЄМО!

ЛОПУШИНСЬКОГО ІВАНА ПЕТРОВИЧА завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ОСНОВИ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ»

23 червня 2017 року відбувся навчальний семінар-практикум «Основи стратегічного планування» за підтримки програми «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку». Семінар проводився для голів, секретарів та головних бухгалтерів об’єднаних територіальних громад Миколаївської області.

КРУГЛИЙ СТІЛ «ФІНАНСУВАННЯ ПРОЕКТІВ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ: МЕТОДОЛОГІЯ ТА ПРОЦЕДУРИ»

26 червня 2017 року в Миколаївській облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Фінансування проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку: методологія та процедури».

ВІТАЄМО!

Вийшов друком посібник «Що має знати депутат місцевої ради: Книга ІІІ. Бюджетний процес на місцевому рівні» (К.: Інститут Політичної Освіти, 2016. – 240 с.) кол. авт.; за ред. Лопушинського І.П. та ін.

Cемінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

22 червня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства України з питань державної служби та Херсонської обласної державної адміністрації для структурних підрозділів облдержадміністрації проведено семінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

23 червня 2017 року в Херсонській обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди святкування в Україні Дня державної служби.

Cемінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

15 червня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Білозерській районній державній адміністрації відбувся перший серед низки семінарів з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ІІ-Й ТУР ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

14 червня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій відбувся другий (обласний) тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

ЗУСТРІЧ В ХНТУ З ГОЛОВОЮ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ В.М.МАНГЕРОМ

14 червня 2017 року в Херсонському національному технічному університету під час засідання ректорату відбулася зустріч з головою Херсонської обласної ради В.М.Мангером.