Головна

Структура / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ КАФЕДРИ / 3-я Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна політика щодо місцевого самоврядування: стан, проблеми та перспективи»

3-я Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна політика щодо місцевого самоврядування: стан, проблеми та перспективи»

07 грудня 2012 року в Херсонському національному технічному університеті на базі кафедри державного управління і місцевого самоврядування відбулася 3-я Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна політика щодо місцевого самоврядування: стан, проблеми та перспективи».

07 грудня 2012 року в Херсонському національному технічному університеті на базі кафедри державного управління і місцевого самоврядування відбулася 3-я Всеукраїнська науково-практична конференція «Державна політика щодо місцевого самоврядування: стан, проблеми та перспективи». Конференція була спрямована на розгляд найбільш актуальних проблем у галузі формування ефективної системи місцевого самоврядування, задоволення невідкладних потреб громад і населення, розв’язання сучасних проблем у процесі становлення та розвитку державного управління в умовах глобалізації й євроінтеграції.

Співорганізаторами конференції виступили Національне агентство України з питань державної служби, Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Херсонська обласна державна адміністрація, Херсонська обласна та міська ради, Херсонський національний технічний університет.

До участі в роботі конференції були запрошені державні службовці, депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування, наукові та науково-педагогічні працівники, експерти, докторанти, аспіранти та здобувачі наукових ступенів, представники інститутів громадянського суспільства.

У конференції взяли участь представники Автономної Республіки Крим, Дніпропетровська, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Луганська, Львова, Миколаєва, Одеси, Полтави, Тернополя, Харкова та інших міст України.

Заявки на участь у конференції надало понад 130 осіб, зокрема 38 докторів наук та 37 кандидатів наук. На пленарному засіданні з доповідями виступило 11, на секційних засіданнях - 47 осіб.

За підсумками конференції ухвалено рекомендації та видано збірник матеріалів.