Головна

Структура / Факультети / Міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу / Новини факультету / Відкриття меморіальної дошки пам’яті професора Крючковського В.В.

Відкриття меморіальної дошки пам’яті професора Крючковського В.В.

12 травня 2016 року у І корпусі Херсонського національного технічного університету біля деканату міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу (ауд. 210) ректором професором Бардачовим Юрієм Миколайовичем було відкрито меморіальну дошку пам’яті засновника факультету д.т.н., професора Крючковського Віктора Володимировича.

Віктор Володимирович був зразком яскравої й талановитої особистості, досвідченим дослідником і фахівцем у технічних галузях, людиною, яка весь час перебувала у творчому пошуку і не зупинялася на досягнутому.

Професор В.В. Крючковський запам’ятався тим, хто знав його, як людина енергійна, досвідчена, працьовита та справедлива. У роботі Віктор Володимирович щедро ділився своїм досвідом, допомагав людям, завжди був відкритий добротою своєї душі і серця. Низько схиляємо голову перед його відходом у вічність, завжди будемо пам'ятати нашого професора як людину мудру, принципову та чесну, яку всі поважали за розум, професіоналізм, далекоглядність, доброзичливість. Час не може заглушити біль втрати і в пам'яті назавжди залишаться славні і добрі справи Віктора Володимировича.