Головна

Структура / Факультети / Міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу / Новини факультету / ХІІ міжвузівськіа науково-практична конференція «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України»

ХІІ міжвузівськіа науково-практична конференція «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України»

21-22 квітня кафедра зовнішньоекономічної діяльності гостинно запросила молодих учених, аспірантів та студентів до участі у ХІІ міжвузівській науково-практичній конференції «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України».

Урочиста частина розпочалась із вшанування пам’яті декана факультету МЕВ, д.т.н., проф. Крючковського В.В. як багаторічного ідейного керівника та наставника студентської молоді факультету.

Зав. кафедри зовнішньоекономічної діяльності, д.е.н., проф. Фомішина В.М.

Конференцію відкрили декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Пустова Наталя Олексіївна та завідуюча кафедри зовнішньоекономічної діяльності Фомішина Віра Миколаївна, які наголосили на важливості участі молоді у науковій діяльності для формування багатогранної особистості та всебічного розвитку, привітали всіх студентів та побажали успіхів доповідачам.

В.о. декана факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, к.е.н., доц. Пустова Н. О.

На конференції були обговорені різні за направленістю теми, що стосувалися сфери зовнішньоекономічної діяльності, міжнародних економічних відносин, міжнародного маркетингу та менеджменту.

Учасники конференції

Студент гр. 3МЕВ Гандрабург К. із доповіддю на тему «Японська модель управління персоналом»

Студентка гр.3МОс Садохіна А. із доповіддю на тему «Trends and issues of international aircraft» («Тенденції та проблеми розвитку міжнародного повітряного транспорту»)

Аудиторія із зацікавленістю слухала доповідачів та підтримувала дискусію.

Студентка гр. 3МЕВ Ісмайлова І. із доповіддю на тему «Міграція українського населення за кордон»

Студентка гр. 3МОп Резнік М. із доповіддю на тему «Проблеми працевлаштування випускників ВНЗ України»

Студентка гр. 3МЕВ Адаменко В. із доповіддю на тему «Розвиток інтернет торгівлі в Україні»

«Гадаю, що отримання такого досвіду є одним із найважливіших аспектів навчання у ВУЗі. Мати змогу висловити власну думку, отримати об'єктивну оцінку як викладачів, так і студентів та провести час у науковій атмосфері – все це реально для наших студентів, за що ми дійсно вдячні викладачам нашої кафедри», - висловлює власну думку з приводу участі у конференції студентка 3 курсу групи 3МЕВ Бордачова Інна.

Студентка гр. 4МЕВ Мамілова Д. із доповіддю на тему «Проблеми розвитку вівчарства в Херсонській області»

Нагородження учасників конференції

Конференція завершилась врученням збірників, грамот та сертифікатів участі у роботі конференції.