Новини факультету

19 Тра

12 травня 2016 року у І корпусі Херсонського національного технічного університету біля деканату міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу (ауд. 210) ректором професором Бардачовим Юрієм Миколайовичем було відкрито меморіальну дошку пам’яті засновника факультету д.т.н., професора Крючковського Віктора Володимировича.

17 Тра

Кафедра теорії та практики галузевого перекладу та

Центр німецької мови «Partnerschaft»

запрошує усіх бажаючих

27 Кві

З 20 по 21 квітня у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з перекладу у якому взяли участь студентки факультету МЕВ,УіБ:Арустамова Марина (гр. 4 МЕВ-Н),Барабаш Ольга (гр. 5 МЕВм-А) - з німецької мови та Кожанова Ірина (гр. 4 МЕВ-А) - з англійської мови.

26 Кві

21-22 квітня кафедра зовнішньоекономічної діяльності гостинно запросила молодих учених, аспірантів та студентів до участі у ХІІ міжвузівській науково-практичній конференції «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України».

14 Кві

Вітаємо Дарбінян Дашу, студентку групи 4МОп спеціальності "Менеджмент", із перемогою у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіадіи за напрямом «Менеджмент»